תפריט

תפריט

ועד מנהל

ארנה סבן

יו"ר הועד המנהל

ארנה סבן נמנית על מייסדיי קרן רמון וחברה בוועד המנהל של העמותה מיום הקמתה בשנת 2009.

בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה (B.E.D) מהמכללה לחינוך גופני במכון וינגייט. לארנה ניסיון רב בפעילות חינוכית שצברה במשך 25 שנים כמורה וכרכזת מגמה לחינוך גופני בבית ספר תיכון בחולון.

במסגרת שירותה הצבאי בחיל האוויר, שירתה ארנה כפקידת מבצעים תחת פיקודו של אילן רמון רמון בטייסת 253. ארנה נשואה לרמי ואם לעומר, עידן ועמית. מעבר לפעילותה בקרן רמון ארנה מתנדבת כפעילה חברתית במרכז תעסוקה לאוטיסטים בו חבר בנה.

WhatsApp Image 2022-01-27 at 17.31.17
WhatsApp Image 2023-06-20 at 10.39.05

יפתח רמון

חבר ועד מנהל

הבן השלישי במשפחת רמון, מעורב בפעילות הקרן מתחילת דרכה ובשנה החולפת הדריך במסגרת תוכנית ממריאים במצפה רמון.

יפתח שירת בצבא בסיירת צנחנים, היה במספר תפקידים פיקודיים והשתחרר כקצין ניווט. עבד בתנועת הצופים כמרכז בוגר של שבט רמת חן ברמת גן, השבט בו גדל, והמשיך לתפקיד ריכוז בצוות הנהגה – כרכז מפעלים. החזיק בתפקיד ניהולי בעסק המשפחתי – בו התמקד בפיתוח והגדלת המשתלה. 

כיום יפתח סטודנט להנדסה רפואית במכללת אפקה.

 

שמוליק זיסמן

חבר ועד מנהל

עו"ד שמוליק זיסמן הינו ממייסדי הפירמה הבינלאומית ZAG-S&W.
כאחד מעורכי הדין המסחריים המובילים בישראל, מר זיסמן הוא מומחה בתחומי ההייטק, אינטרנט, מדעי החיים, משפט מסרי ושוק ההון, עסקים בינ"ל, תקשורת ונדל"ן.

שמואל נכנס להיכל התהילה של שחקני הכדורסל הישראלים. קפטן לשעבר של  נבחרת הנוער הלאומי בכדורסל והיה שחקן קבוע בליגת העל הלאומית במשך 17 שנים. מר זיסמן הוא המייסד ויו"ר לשעבר של איגוד שחקני הכדורסל בישראל.

שמואל זיסמן הוא מתנדב פעיל בארגונים קהילתיים רבים: אגודת ידידי מכבי, עזרה למרפא (קרן הרב אלימלך פירר). הוא יזם והקים את ארגון "לב אוהב", שמסייע לילדים בעלי צרכים מיוחדים. כמו כן, הוא הקים ומכהן כיו"ר המרכז הישראלי לתסמונת רט.

איתן סטיבה

חבר ועד מנהל

הקים את קרן Vital Capital במטרה לפעול לשיפור מצבם של אוכלוסיות נחשלות במדינות מתפתחות, בדגש על אפריקה. כאחד מהחלוצים בתחום השקעות האימפקט סטיבה הינו חבר בפורום הכלכלי העולמי (The World Economic Forum). 

כאחד ממייסדי המרכז ללימודי אפריקה באוניברסיטת בן גוריון, נמנה איתן עם חברי ועדת ההיגוי של המרכז. בנוסף, הוא מכהן כחבר בוועד מנהל של כמה ארגונים לא ממשלתיים המוקדשים לחינוך, אומנות ותרבות.

איתן שירת כטייס קרב בחיל האוויר במשך 43 שנים, בשירות סדיר וקצין בקבע ובמילואים (1976-2019). במהלך שירותו כפקודו של אילן רמון (טייסת 117), הפכו השניים ובני משפחותיהם לחברים קרובים.

איתן סטיבה יטוס לחלל כחבר בצוות הפרטי הראשון לתחנת החלל הבינלאומית AX-1. קרן רמון בשיתוף סוכנות החלל במשרד החדשנות המדע והטכנולוגיה שיתפו פעולה לגבש את משימת רקיע,  פעילויות שאיתן יבצע בתחנת החלל לקידום המדע, החינוך והאמנות הישראלים. לקריאה נוספת על הטיסה לחלל לחצו כאן 

ברק בן אליעזר

חבר ועד מנהל

מפקד לשעבר של תוכנית תלפיות. בעל תואר ראשון במתמטיקה, פיזיקה ומחשבים, ולומד לתואר שני בהיסטוריה, פילוסופיה ומדעי הסוציולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים.

מהמייסדים של "תוכנית הנשיא  לגילוי ולטיפוח מדעני וממציאי העתיד של ישראל", הקים את Einstein Network – רשת גלובאלית למען עתיד המין האנושי.

ברק כיהן כיועץ מיוחד לנושאי אסטרטגיה וטכנולוגיה למפכ"ל המשטרה ולמועצה לביטחון לאומי. היה סגן נשיא XIV, שנמכרה לאחר מכן לחברת IBM.

כיום מכהן ברק כמייסד ושותף מנהל של Winnovation – קרן פרטית שמבצעת השקעות בסטארט-אפים.

אהוד אדלמן

חבר ועד מנהל

יליד 1945, נשוי, אב ל3 וסב לעשרה נכדים ונכדות.

מנכ"ל חברת בק-טק ירושלים בע"מ. פעיל חברתי בכל רמ"ח איבריו. שותף פעיל בשלוש עמותות, מעורב בחיי הקהילה בפזורה הבדואית בדרום.

אהוד אימץ את יחידת לוחמי האש בבסיס חיל האוויר בדרום. בנוסף, הוא מאמץ קבוצת שחיינים עם תסמונת דאון בפרוייקט "ספיישל אולימפיק" מאזור שדרות ועוטף עזה.

מרדכי (מודי) קרן

חבר ועד מנהל

מודי שירת בחיל האוויר במשך 23 שנים. בשנים האחרונות כיהן כמפקד טייסת מסוקי קרב. כיום מודי טייס אל-על.

מחזיק בתואר ראשון בפילוסופיה ובמדעי המדינה מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר שני מאוניברסיטת בן גוריון. נולד בשנת 1956, נשוי ואב לשני ילדים.

אורן שדיב

חבר ועד מנהל

מייסד Novatrans, Oren, Industrialist & Serial Entrepreneur, מוותיקי תעשיית ההיי-טק בישראל. אורן ייסד את "קרן העסקים הצעירים" (YBF) ויזם את הפצתה בעולם (ארה"ב, אוסטרליה וישראל). הוא מונה ע"י שר הכלכלה בישראל לנתח את יצירתה של הרשות לעסקים קטנים. אורן כיהן כיועץ לוועדות האוצר ושוק ההון של הכנסת.

בנוסף, כיהן כחבר בוועד המנהל של חברות היי-טק ומוסדות פיננסיים שונים.

אורן נולד בשנת 1963, ומחזיק בתואר ראשון בכלכלה, חוק וסטטיסטיקה, ותואר שני בהצטיינות (האוניברסיטה העברית, 1989) בתחומי כספים, בנקאות וחשבונאות. אב לארבעה ילדים.

ד"ר שמרית ממן

חברת ועד מנהל

מדענית בכירה במכון לביטחון חברה ומדינה ומנהלת את המעבדה לחישה מרחוק ודימות פלנטרי באוניברסיטת בן גוריון בנגב. המעבדה משמשת כאחת מהמעבדות הרגיונאליות של NASA. בין מחקריה, מובילה ממן את תחום החישה מרחוק מננו-לווינים כאשר במעבדה נמצאת גם התחנה הקרקעית של BGUSAT, ננו הלווין המחקרי הראשון של מדינת ישראל.

שמרית, אמונה על המרכז לניהול אסונות של האו"ם בישראל UN-SPIDER, ומשמשת כמנטורית ברשת נשות החלל של האו"ם.

ד"ר ממן, פעילה ברמה לאומית ובינלאומית ומובילה מגוון תוכניות לקידום STEAM, כולל תוכנית מדעית ייחודית לקידום נערות- SHE SPACE.

 
SM לורד
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן