תפריט

ועד מנהל

שמוליק זיסמן

חבר ועד מנהל

עו"ד שמוליק זיסמן הינו ממייסדי הפירמה הבינלאומית ZAG-S&W.
כאחד מעורכי הדין המסחריים המובילים בישראל, מר זיסמן הוא מומחה בתחומי ההייטק, אינטרנט, מדעי החיים, משפט מסרי ושוק ההון, עסקים בינ"ל, תקשורת ונדל"ן.

שמואל נכנס להיכל התהילה של שחקני הכדורסל הישראלים. קפטן לשעבר של  נבחרת הנוער הלאומי בכדורסל והיה שחקן קבוע בליגת העל הלאומית במשך 17 שנים. מר זיסמן הוא המייסד ויו"ר לשעבר של איגוד שחקני הכדורסל בישראל.

שמואל זיסמן הוא מתנדב פעיל בארגונים קהילתיים רבים: אגודת ידידי מכבי, עזרה למרפא (קרן הרב אלימלך פירר). הוא יזם והקים את ארגון "לב אוהב", שמסייע לילדים בעלי צרכים מיוחדים. כמו כן, הוא הקים ומכהן כיו"ר המרכז הישראלי לתסמונת רט.

ארנה סבן

חברת ועד מנהל

ארנה סבן נמנית על מייסדיי קרן רמון וחברה בוועד המנהל של העמותה מיום הקמתה בשנת 2009.

בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה (B.E.D) מהמכללה לחינוך גופני במכון וינגייט. לארנה ניסיון רב בפעילות חינוכית שצברה במשך 25 שנים כמורה וכרכזת מגמה לחינוך גופני בבית ספר תיכון בחולון.

במסגרת שירותה הצבאי בחיל האוויר, שירתה ארנה כפקידת מבצעים תחת פיקודו של אילן רמון רמון בטייסת 253. ארנה נשואה לרמי ואם לעומר, עידן ועמית. מעבר לפעילותה בקרן רמון ארנה מתנדבת כפעילה חברתית במרכז תעסוקה לאוטיסטים בו חבר בנה.

אהוד אדלמן

חבר ועד מנהל

יליד 1945, נשוי, אב ל3 וסב לעשרה נכדים ונכדות.

מנכ"ל חברת בק-טק ירושלים בע"מ. פעיל חברתי בכל רמ"ח איבריו. שותף פעיל בשלוש עמותות, מעורב בחיי הקהילה בפזורה הבדואית בדרום.

אהוד אימץ את יחידת לוחמי האש בבסיס חיל האוויר בדרום. בנוסף, הוא מאמץ קבוצת שחיינים עם תסמונת דאון בפרוייקט "ספיישל אולימפיק" מאזור שדרות ועוטף עזה.

ברק בן אליעזר

חבר ועד מנהל

מפקד לשעבר של תוכנית תלפיות. בעל תואר ראשון במתמטיקה, פיזיקה ומחשבים, ולומד לתואר שני בהיסטוריה, פילוסופיה ומדעי הסוציולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים.

מהמייסדים של "תוכנית הנשיא  לגילוי ולטיפוח מדעני וממציאי העתיד של ישראל", הקים את Einstein Network – רשת גלובאלית למען עתיד המין האנושי.

ברק כיהן כיועץ מיוחד לנושאי אסטרטגיה וטכנולוגיה למפכ"ל המשטרה ולמועצה לביטחון לאומי. היה סגן נשיא XIV, שנמכרה לאחר מכן לחברת IBM.

כיום מכהן ברק כמייסד ושותף מנהל של Winnovation – קרן פרטית שמבצעת השקעות בסטארט-אפים.

איתן סטיבה

חבר ועד מנהל

מייסד ויו"ר Vital Capital Fund. פועל רבות ב-26 השנים האחרונות למען יזמות עסקים ומימון ברחבי העולם, בעיקר במדינות מתפתחות. איתן פעל בעקביות במטרה למצוא מענה לבעיות הומניטריות, בשילוב עם העולם העסקי והפיננסי.

איתן הוא אחד מהמייסדים ומכהן כחבר בוועד המנהל של המרכז ללימודי אפריקה באוניברסיטת בן גוריון וכמו כן בוועד המנהל של מספר ארגונים לא ממשלתיים שמוקדשים לחינוך, אומנות ותרבות.

לאחר שסיים קורס טיס בשנת 1978, מר סטיבה שירת כקצין במילואים והשתתף בטיסות קרב מבצעיות במשך 33 שנים. במהלך טיסות משותפות תחת פיקודו של אילן רמון בטייסת 117 F-16, הפכו איתן, אילן ומשפחותיהם לחברים קרובים.

מרדכי (מודי) קרן

חבר ועד מנהל

מודי שירת בחיל האוויר במשך 23 שנים. בשנים האחרונות כיהן כמפקד טייסת מסוקי קרב. כיום מודי טייס אל-על.

מחזיק בתואר ראשון בפילוסופיה ובמדעי המדינה מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר שני מאוניברסיטת בן גוריון. נולד בשנת 1956, נשוי ואב לשני ילדים.

אורן שדיב

חבר ועד מנהל

מייסד Novatrans, Oren, Industrialist & Serial Entrepreneur, מוותיקי תעשיית ההיי-טק בישראל. אורן ייסד את "קרן העסקים הצעירים" (YBF) ויזם את הפצתה בעולם (ארה"ב, אוסטרליה וישראל). הוא מונה ע"י שר הכלכלה בישראל לנתח את יצירתה של הרשות לעסקים קטנים. אורן כיהן כיועץ לוועדות האוצר ושוק ההון של הכנסת.

בנוסף, כיהן כחבר בוועד המנהל של חברות היי-טק ומוסדות פיננסיים שונים.

אורן נולד בשנת 1963, ומחזיק בתואר ראשון בכלכלה, חוק וסטטיסטיקה, ותואר שני בהצטיינות (האוניברסיטה העברית, 1989) בתחומי כספים, בנקאות וחשבונאות. אב לארבעה ילדים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן