תפריט

צוות ההנהלה של קרן רמון

רן לבנה

מנכ"ל קרן רמון

רן מכהן מנכ"ל קרן רמון מיוני 2015. עוסק ביזמות חברתית משנת 2008 ובעל  ניסיון רב בהקמה, פיתוח ותפעול של מיזמים חברתיים ומיזמים חברתיים-עסקיים. 

לפני מינויו למנכ"ל קרן רמון, שימש רן כשלוש שנים וחצי כראש תחום הפיתוח העסקי בחברת הייעוץ האסטרטגי ת.א.ר.א. במסגרת תפקידו ליווה רן שורה של גופים ציבוריים מובילים בישראל: רשויות מקומיות, מוסדות להשכלה גבוהה, בתי חולים ומלכ"רים.

בנוסף, כיהן כיו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת ת"א עד שנת 2011 וכחבר ועד מנהל בהתאחדות הסטודנטים הארצית. בין היתר, היה בין מקימי מרכז היזמות באוניברסיטת תל אביב ויזם את הקמת קרן מלגות הדיור של עיריית תל אביב. כמו כן, כיהן כיו"ר הדירקטוריון של "דיונון" והקים את החל"צ ״אקסטרא סטודנט״.

לבנה הוא בוגר אוניברסיטת החלל הבינלאומית, בוגר תואר ראשון בסוציולוגיה ובבספרות מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני במנהל עסקים במסלול אסטרטגיה גלובאלית מהמרכז הבנתחומי בהרצליה, וקורס מנהיגות של מכון Grubb  בלונדון. 

במקביל לעבודתו בקרן רמון, רן מרצה בנושאי טכנולוגיות חלל בפורומים שונים, מכהן כחבר ועד מנהל בשורה של ארגונים ושימש כאיש סגל בתכנית האקדמית – Global Consulting Practicum של המרכז הבינתחומי בהרצליה וביה"ס Wharton למינהל העסקים בארצות הברית.

עינבר שדה

מנהלת המטה בקרן רמון

בעלת תואר ראשון B.A. במדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב. עינבר עבדה כיועצת פרלמנטרית בכנסת ישראל, ניהלה קמפיינים בבחירות וכחלק מתפקידיה הייתה אמונה על הקשר עם המגזר השלישי.

בוגרת שנת שירות של הסוכנות היהודית ושל תוכנית Diller, שירתה כקצינת הדרכה ביחידת מורן מספר שנים ובתפקידה האחרון שירתה כמ"פ טירונים. במסגרת תפקידים אלו עסקה גם בתחום החינוך וגם בבניית תוכניות הכשרה, ניהול צוותים ופיתוח.

ראובן צמח

מנהל תכנית מועדון הטייסת

בעל תואר ראשון בתקשורת ומדע המדינה בהצטיינות ממכללת עמק יזרעאל, ושני תארים שניים: בתקשורת פוליטית ובפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב.

ראובן ייסד את תכנית 'מועדון הטייסת' לפני כתשע שנים כחלק מעבודת הדוקטורט שלו בפילוסופיה של החינוך. התכנית, שהוקמה בביה"ס גיורא יוספטל במגדל העמק עם מנהלת בית הספר וטייס קרב מטייסת 117, זכתה בפרס תכנית חינוכית פורצת דרך של משרד החינוך.

בחמשת השנים האחרונות מאז שראובן חבר לקרן רמון, התכנית התרחבה וראובן מנהל אותה. במסגרת תפקידו כמנהל התכנית ראובן מכשיר, ומלווה את המדריכים ברחבי הארץ ומפתח את התכנים הפדגוגים שמועברים. כמו כן, ראובן מדריך בבית ספר ארזים ברמת ישי במסגרת התכנית.

במקביל לעבודותו על 'מועדון הטייסת' ראובן נחשב למרצה מבוקש בנושאי מוטיבציה, הצלחה ובחירה אישית. בדצמבר 2015 משמש היום כחבר ועד מנהל במכללת יזרעאל.

הדר ורניק

מנהלת המשימה החינוכית של משימת 'רקיע' – הישראלי השני בחלל, איתן סטיבה.

בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת קהילת HORIZON – קהילת מחנכי ומובילי החלל של סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע והטכנולוגיה. בעבר ניהלה את תכנית המנהיגות 'אות רמון' בקרן רמון.

עורכת דין, בוגרת לימודי משפטים LL.B בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן. את ההתמחות המעשית ביצעה במחלקת הבג"צים במשרד המשפטים, וכן שימשה כמתרגלת במשפטים במרכז הבינתחומי-הרצליה.

הדר שירתה כקצינת חינוך מספר שנים ובתפקידה האחרון כקצינת חינוך של חטיבת גולני.

בעלת ניסיון רב בבניית תוכניות חינוך והקמת יוזמות חברתיות-חינוכיות. 

ליאור רון

מנהלת תחום חינוך לחלל

בוגרת MBA בתכנית הבינלאומית במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית של קרן מנדל, אוניברסיטת בן גוריון ותואר B.A בתקשורת מהמרכז הבינתחומי הרצליה, אשר במהלכו השלימה לימודי תעודת הוראה במסגרת תכנית ייחודית להסבת אקדמאים.

ליאור עבדה כמורה ומחנכת במערכת החינוך, כמנהלת תחום מעורבות חברתית במרכז צעירים כפר סבא וניהלה את תחום ישראל במסגרת שליחות של הסוכנות היהודית בפדרציה היהודית בדלאוור, ארה"ב.

בנוסף, ליאור התנדבה בעמותת "עמית לדרך", "פוש" ובין מקימי המכינה הקדם צבאית "מגדלור", בה היא פועלת גם כיום בצוות אסטרטגיה חינוכית ומנהלת מערך השיווק.

עדי סעדה

מנהלת תוכנית ספייס סטארטאפס לגילאי יסודי.

בוגרת תואר BA במדעי המדינה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון וכן בוגרת MBA בתכנית הבינלאומית במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית של קרן מנדל, אוניברסיטת בן גוריון.

במהלך השנים האחרונות צברה ניסיון רב בעבודה במגזר השלישי במהלכם לקחה חלק בניהול דסק הכנסת במכון 'על משמר הכנסת' אשר עוסק בשיקוף וניטור של סוגיות הדת והמדינה בישראל.

עדי ניהלה בעבר קהילה של סטודנטים עולים חדשים תחת אגף המינהל לסטודנטים עולים במשרד העלייה והקליטה.

עדי התמחתה בלשכת חברת כנסת, בוגרת תוכנית מודל האו"ם ובעלת רקע במגוון תוכניות שילוב עולים חדשים בחברה הישראלית.

אמי צמח

סמנכ״לית תכנית הטייסת וממריאים

רכזת תכנית הטייסת בקרן רמון. נשואה ואמא לשני בנים, גרה בצפון הארץ.

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ועבדה בעיקר בתחום ההייטק.

במסגרת תפקידה כרכזת תכנית הטייסת אחראית אמי על התיאום בין כל הגורמים המרכיבים את התכנית. כמו כן, באחריותה הפקת פעילויות השיא של התכנית כגון פעילות קיר טיפוס, יום טיסות ועוד. בנוסף, אחראית אמי על תחום משאבי האנוש והתחום הפיננסי של התכנית ונמצאת בקשר ישיר מול כלל בתי הספר והרשויות המקומיות השותפות לתכנית.

הילה ישורון

מנהלת קהילת Horizon 

בעלת תואר ראשון BA דו חוגי במחלקות ניהול וחינוך וכן בוגרת תואר שני MA עם תזה בתוכנית מנהל ומדיניות החינוך, באוניברסיטת בן גוריון. התזה של הילה עוסקת באי שוויון מגדרי בבחירת מקצועות לימוד בתחומי ה- STEM בקרב בני ובנות נוער.

בעלת ניסיון בהקמת יוזמות חברתיות, בעשור האחרון עסקה בניהול תוכניות חינוכיות וניהול מרכזי מצוינות בעמותת חינוך לפסגות.

דניאל אוריין

 מנהלת תכנית ספייסלאב
 
בוגרת תכנית MBA בתוכנית מנדל במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית מאוניברסיטת בן גוריון. ו- B.ed מסמינר הקיבוצים.
לאורך לימודיה כיהנה דניאל כראש מחלקת אדמיה וסגנית יושבת ראש באגודת הסטודנטים של סמינר הקיבוצים.
בנוסף הייתה ראש מחלקת מנהל ורווחה באגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב.
 
דניאל עבדה כגננת במערכת החינוך, כרכזת ואחראית על הגיוס באיזורי הדרום וירושלים בארגון חותם המקדם שיוויון הזדמנויות בחינוך.

מעיין הוניג

רכזת המשימה החינוכית, משימת 'רקיע' – הישראלי השני בחלל, איתן סטיבה.

בוגרת BA בתקשורת, עם התמחות בתקשורת שיווקית מהמכללה האקדמית ספיר. סטודנטית לתואר MA בדיפלומטיה באוניברסיטת תל אביב.

בתפקידה האחרון כיהנה כסמנכ"לית תפעול וכספים בעמותת כ"ן – כוח נשים. הובילה עשרות פרויקטים, ניהלה את הפעילות הבינלאומית של הארגון מול האו"ם, וריכזה את קואליציית "מקומיות 2018" – קואליציה, הכללה 25 ארגוני נשים וארגוני חברה אזרחית, הפעלו יחד לקראת הבחירות המוניציפליות ב-2018 על מנת להגדיל את אחוז הנשים הנבחרות בבחירות. 

יפעת משלוף

רכזת תוכנית ספייסלאב

בוגרת תואר ראשון B.A בפסיכולוגיה ותקשורת וסטודנטית ל-MBA במנהל עסקים באוניברסיטת אריאל. 

במהלך השנים האחרונות יפעת צברה ניסיון רב בכתיבת תכנים פדגוגים, הנחיית קבוצות וליווי חינוכי. 
בתפקידה האחרון ריכזה תוכנית לימודי סייבר ארצית לנערות. יפעת ליוותה עשרות נערות ברחבי הארץ במטרה להגדיל את כמות הנשים בעולמות הטכנולוגיה. 
תמונה שלי לאתר
אוריאן

אוריאן הרצוג

רכזת שנה ב' של תכנית ספייסלאב 

בעלת תואר ראשון במדעי המוח ובלשנות ותואר שני- מחקרי בפסיכולוגיה קוגניטיבית עם דגש במדעי הנתונים. בשנה האחרונה ללימודים עברה התמחות בסטרטאפ SYNRGAI המתעסק בתהליכים עירוניים. 

אוריאן שירתה כקצינת שלישות ביחידה 8200, ניהלה את משרד כוח האדם הסדיר והמילואים, ת"ש וחינוך. 

לאורך שנות הלימודים, השתתפה בפרויקט "מדברים עברית" כמורה לעברית בבתי ספר בדואים בנגב ועבדה ככותבת תוכן לחברה "סילבוס". 

ענבל ניסים 

רכזת תכנית ספייסלאב 

בוגרת תואר B.A במדעי המדינה וחינוך בהתמחות במנהיגות חברתית חינוכית מהאוניברסיטה העברית בירושלים. 

בתפקידה האחרון ענבל הקימה וניהלה מרכזי יזמות באזור ירושלים בעמותת יוניסטרים. 
לפני כן התמחתה במשרד מקר המדינה במחלקה ליחסים בינלאומיים ועשתה תעודת הוראה באזרחות.

WhatsApp Image 2021-02-10 at 13.38.32

מלודי קרומן

רכזת משימת 'רקיע' – הישראלי השני בחלל, איתן סטיבה.
רכזת קהילת SpaceTech.

בוגרת תואר ראשון כפול בהנדסה מכנית ומדעי כדוה"א בדגש על לימודי סביבה מאוניברסיטת תל אביב. בוגרת תוכנית הקיץ של אוניברסיטת החלל הבינלאומית. כיום סטודנטית לתואר שני במדעי האטמוספירה באוניברסיטת תל אביב.

מלודי עובדת בקרן רמון כבר מעל 4 שנים והדריכה כמנטורית בתוכניות ספייסלאב וספייססטארטאפס.

במהלך לימודיה הובילה את הצוות המכני של הננו-לוויין הראשון של אוניברסיטת תל אביב TAUSAT1, שימשה כעוזרת הוראה בקורס "ננו-לוויינים: בין חינוך למדעים למהפכת החלל" וכן הייתה נציגת הסטודנטים של תוכנית התואר הכפול.

פדריקו ניימן

רכז ספייסלאב צ'ילה
פדריקו בעל ניסיון בחינוך ופדגוגיות קונסטרוקטיביסטיות, מעל 18 שנה. כחלק מעיסוקיו המרכזיים, פדריקו העביר הרצאות במדינות שונות בעולם, בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי בתחומי האסטרונומיה, מדע וטכנולוגיה.
בנוסף להיותו אוטודידקט פדריקו בעל תואר B.A. באסטרונומיה והתמחות ב-IoT. 

פדריקו נולד בארגנטינה והיגר לישראל לפני 14 שנים.

כיום הוא מפתח ומנהל את תוכנית ספייסלאב בצ'ילה.

unnamed

אופיר גולדנר

רכזת תוכנית ספייס סטארטאפס

עורכת דין, בוגרת לימודי משפטים L.L.B בהצטיינות מהמכללה למנהל. את התמחותה המעשית ביצעה במחלקה המנהלית ודיני עבודה במשרד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות'.

במהלך לימודיה אופיר השתתפה במגוון תוכניות הצטיינות, בראשה תכנית מצטייני הנשיא של המכללה למנהל.

אופיר שירתה בתור משקית הו"ד – הוראה ופיקוד. במהלך תפקידה פיקדה על עשרות פקודים מאוכלוסיות שונות ופיקדה בקורסי הדרכה רבים. כמו כן, התנדבה בשורה של ארגונים, במהלך לימודיה כגון עמותת ProWoman, בשנת שירות ובתנועת הצופים.

שי גולדברג גורן

מנהל תוכנית היזמות.
שי יזם ובנה את תוכנית 'מסע ליזמות' בקרן כחלק מתוכנית מועדון הטייסת. בשיתוף פעולה עם ראובן וצוות הטייסת, שי מפתח את המסע ומוביל את קבוצות התלמידים בצעדיהן הראשונים בעולם היזמות.
 בחמש-עשרה השנים האחרונות שי ניהל סטודיו לעיצוב תעשייתי, בנה וניהל חברות הייטק, מכר חברת הזנק (סטארט-אפ) טכנולוגית, והוביל תהליכים קריאייטיבים של מותגים בארץ ובחו”ל. בוגר תואר B. Design בעיצוב תעשייתי מהמכון הטכנולוגי חולון (בהצטיינות).
 במקביל לעבודתו עם הקרן, שי מלווה חברות ויזמים במסעם העסקי, יועץ אסטרטגי בארץ ובחו”ל, ומשרת פעיל במילואים.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן