תפריט

תפריט

צוות ההנהלה של קרן רמון

גיל דורון

מנכ"ל קרן רמון

גיל מנהל בכיר במגזר החברתי בישראל ב-15 השנים האחרונות, בדגש על פיתוח ותפעול מיזמים חברתיים בכלל ומיזמים חברתיים-עסקיים בפרט.

בתפקידו הקודם גיל שימש כסמנכ"ל תפעול ושותפויות ב"כנפיים של קרמבו" – תנועת נוער מובילת שינוי חברתי לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים. לפני כן היה גיל מנהל תחום בקבוצת "שכולו טוב" המפתחת מיזמים לשיקום תעסוקתי לנפגעי נפש בקהילה.

גיל מאמין ביצירת אימפקט בעזרת מנהיגי העתיד של ישראל על ידי מציאת הממשק המדויק בין כל המגזרים.

גיל בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללת רופין ובעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.

עינבר שדה

מנהלת המטה בקרן רמון

בעלת תואר ראשון B.A. במדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב. עינבר עבדה כיועצת פרלמנטרית בכנסת ישראל, ניהלה קמפיינים בבחירות וכחלק מתפקידיה הייתה אמונה על הקשר עם המגזר השלישי.

בוגרת שנת שירות של הסוכנות היהודית ושל תוכנית Diller, שירתה כקצינת הדרכה ביחידת מורן מספר שנים ובתפקידה האחרון שירתה כמ"פ טירונים. במסגרת תפקידים אלו עסקה בתחום החינוך ובבניית תוכניות הכשרה, ניהול צוותים ופיתוח.

ראובן צמח

מנהל תכנית מועדון הטייסת

בעל תואר ראשון בתקשורת ומדע המדינה בהצטיינות ממכללת עמק יזרעאל, ושני תארים שניים: בתקשורת פוליטית ובפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב.

ראובן ייסד את תכנית 'מועדון הטייסת' לפני כתשע שנים כחלק מעבודת הדוקטורט שלו בפילוסופיה של החינוך. התכנית, שהוקמה בביה"ס גיורא יוספטל במגדל העמק עם מנהלת בית הספר וטייס קרב מטייסת 117, זכתה בפרס תכנית חינוכית פורצת דרך של משרד החינוך.

בחמשת השנים האחרונות מאז שראובן חבר לקרן רמון, התכנית התרחבה וראובן מנהל אותה. במסגרת תפקידו כמנהל התכנית ראובן מכשיר, ומלווה את המדריכים ברחבי הארץ ומפתח את התכנים הפדגוגים שמועברים. כמו כן, ראובן מדריך בבית ספר ארזים ברמת ישי במסגרת התכנית.

במקביל לעבודותו על 'מועדון הטייסת' ראובן נחשב למרצה מבוקש בנושאי מוטיבציה, הצלחה ובחירה אישית. בדצמבר 2015 משמש היום כחבר ועד מנהל במכללת יזרעאל.

ליאור רון

מנהלת תחום חינוך לחלל

בוגרת MBA בתכנית הבינלאומית במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית של קרן מנדל, אוניברסיטת בן גוריון ותואר B.A בתקשורת מהמרכז הבינתחומי הרצליה, אשר במהלכו השלימה לימודי תעודת הוראה במסגרת תכנית ייחודית להסבת אקדמאים.

ליאור עבדה כמורה ומחנכת במערכת החינוך, כמנהלת תחום מעורבות חברתית במרכז צעירים כפר סבא וניהלה את תחום ישראל במסגרת שליחות של הסוכנות היהודית בפדרציה היהודית בדלאוור, ארה"ב.

בנוסף, ליאור התנדבה בעמותת "עמית לדרך", "פוש" ובין מקימי המכינה הקדם צבאית "מגדלור", בה היא פועלת גם כיום בצוות אסטרטגיה חינוכית ומנהלת מערך השיווק.

אמי צמח

סמנכ״לית תכנית הטייסת וממריאים

רכזת תכנית הטייסת בקרן רמון. נשואה ואמא לשני בנים, גרה בצפון הארץ.

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ועבדה בעיקר בתחום ההייטק.

במסגרת תפקידה כרכזת תכנית הטייסת אחראית אמי על התיאום בין כל הגורמים המרכיבים את התכנית. כמו כן, באחריותה הפקת פעילויות השיא של התכנית כגון פעילות קיר טיפוס, יום טיסות ועוד. בנוסף, אחראית אמי על תחום משאבי האנוש והתחום הפיננסי של התכנית ונמצאת בקשר ישיר מול כלל בתי הספר והרשויות המקומיות השותפות לתכנית.

עדי סעדה

מנהלת תוכנית ספייס סטארטאפס לגילאי יסודי.

בוגרת תואר BA במדעי המדינה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון וכן בוגרת MBA בתכנית הבינלאומית במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית של קרן מנדל, אוניברסיטת בן גוריון.

במהלך השנים האחרונות צברה ניסיון רב בעבודה במגזר השלישי במהלכם לקחה חלק בניהול דסק הכנסת במכון 'על משמר הכנסת' אשר עוסק בשיקוף וניטור של סוגיות הדת והמדינה בישראל.

עדי ניהלה בעבר קהילה של סטודנטים עולים חדשים תחת אגף המינהל לסטודנטים עולים במשרד העלייה והקליטה.

עדי התמחתה בלשכת חברת כנסת, בוגרת תוכנית מודל האו"ם ובעלת רקע במגוון תוכניות שילוב עולים חדשים בחברה הישראלית.

בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת קהילת HORIZON – קהילת מחנכי ומובילי החלל של סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע והטכנולוגיה.

דניאל אוריין

 מנהלת תכנית ספייסלאב
 
בוגרת תכנית MBA בתוכנית מנדל במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית מאוניברסיטת בן גוריון. ו- B.ed מסמינר הקיבוצים.
לאורך לימודיה כיהנה דניאל כראש מחלקת אדמיה וסגנית יושבת ראש באגודת הסטודנטים של סמינר הקיבוצים.
בנוסף הייתה ראש מחלקת מנהל ורווחה באגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב.
 
דניאל עבדה כגננת במערכת החינוך, כרכזת ואחראית על הגיוס באיזורי הדרום וירושלים בארגון חותם המקדם שיוויון הזדמנויות בחינוך.

הילה ישורון

מנהלת קהילת Horizon 

בעלת תואר ראשון BA דו חוגי במחלקות ניהול וחינוך וכן בוגרת תואר שני MA עם תזה בתוכנית מנהל ומדיניות החינוך, באוניברסיטת בן גוריון. התזה של הילה עוסקת באי שוויון מגדרי בבחירת מקצועות לימוד בתחומי ה- STEM בקרב בני ובנות נוער.

בעלת ניסיון בהקמת יוזמות חברתיות, בעשור האחרון עסקה בניהול תוכניות חינוכיות וניהול מרכזי מצוינות בעמותת חינוך לפסגות.

יפעת משלוף

רכזת תוכנית ספייסלאב

בוגרת תואר ראשון B.A בפסיכולוגיה ותקשורת וסטודנטית ל-MBA במנהל עסקים באוניברסיטת אריאל. 

במהלך השנים האחרונות יפעת צברה ניסיון רב בכתיבת תכנים פדגוגים, הנחיית קבוצות וליווי חינוכי. 
בתפקידה האחרון ריכזה תוכנית לימודי סייבר ארצית לנערות. יפעת ליוותה עשרות נערות ברחבי הארץ במטרה להגדיל את כמות הנשים בעולמות הטכנולוגיה. 
תמונה שלי לאתר
אוריאן

אוריאן הרצוג

רכזת שנה ב' של תכנית ספייסלאב 

בעלת תואר ראשון במדעי המוח ובלשנות ותואר שני- מחקרי בפסיכולוגיה קוגניטיבית עם דגש במדעי הנתונים. בשנה האחרונה ללימודים עברה התמחות בסטרטאפ SYNRGAI המתעסק בתהליכים עירוניים. 

אוריאן שירתה כקצינת שלישות ביחידה 8200, ניהלה את משרד כוח האדם הסדיר והמילואים, ת"ש וחינוך. 

לאורך שנות הלימודים, השתתפה בפרויקט "מדברים עברית" כמורה לעברית בבתי ספר בדואים בנגב ועבדה ככותבת תוכן לחברה "סילבוס". 

ענבל ניסים 

רכזת תכנית ספייסלאב 

בוגרת תואר B.A במדעי המדינה וחינוך בהתמחות במנהיגות חברתית חינוכית מהאוניברסיטה העברית בירושלים. 

בתפקידה האחרון ענבל הקימה וניהלה מרכזי יזמות באזור ירושלים בעמותת יוניסטרים. 
לפני כן התמחתה במשרד מקר המדינה במחלקה ליחסים בינלאומיים ועשתה תעודת הוראה באזרחות.

unnamed

אופיר גולדנר

רכזת תוכנית ספייס סטארטאפס

עורכת דין, בוגרת לימודי משפטים L.L.B בהצטיינות מהמכללה למנהל. את התמחותה המעשית ביצעה במחלקה המנהלית ודיני עבודה במשרד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות'.

במהלך לימודיה אופיר השתתפה במגוון תוכניות הצטיינות, בראשה תכנית מצטייני הנשיא של המכללה למנהל.

אופיר שירתה בתור משקית הו"ד – הוראה ופיקוד. במהלך תפקידה פיקדה על עשרות פקודים מאוכלוסיות שונות ופיקדה בקורסי הדרכה רבים. כמו כן, התנדבה בשורה של ארגונים, במהלך לימודיה כגון עמותת ProWoman, בשנת שירות ובתנועת הצופים.

שיר דהן

מנהל תוכנית אות רמון

בוגרת MBA בתכנית הבינלאומית במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית של קרן מנדל באוניברסיטת בן גוריון.

לאורך לימודייה ריכזה תוכניות חברתיות, ערכה את עיתון אגודת הסטודנטים.ות באוני' בן גוריון והתנדבה במסגרת של נוער במצבי סיכון בחווה חקלאית.

בתפקידה האחרון ניהלה כפר סטודנטים.ות של עמותת איילים בנגב, במסגרתו ניהלה צוותים, יצרה תכנים, וחיזקה את אמונתה בקהילות ובאנשים המרכיבים אותן.

 

שי גולדברג גורן

מנהל תוכנית היזמות.
שי יזם ובנה את תוכנית 'מסע ליזמות' בקרן כחלק מתוכנית מועדון הטייסת. בשיתוף פעולה עם ראובן וצוות הטייסת, שי מפתח את המסע ומוביל את קבוצות התלמידים בצעדיהן הראשונים בעולם היזמות.
 בחמש-עשרה השנים האחרונות שי ניהל סטודיו לעיצוב תעשייתי, בנה וניהל חברות הייטק, מכר חברת הזנק (סטארט-אפ) טכנולוגית, והוביל תהליכים קריאייטיבים של מותגים בארץ ובחו”ל. בוגר תואר B. Design בעיצוב תעשייתי מהמכון הטכנולוגי חולון (בהצטיינות).
 במקביל לעבודתו עם הקרן, שי מלווה חברות ויזמים במסעם העסקי, יועץ אסטרטגי בארץ ובחו”ל, ומשרת פעיל במילואים.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן