תפריט

צוות ההנהלה של קרן רמון

רן לבנה

מנכ"ל קרן רמון

רן מכהן מנכ"ל קרן רמון מיוני 2015. עוסק ביזמות חברתית משנת 2008 ובעל  ניסיון רב בהקמה, פיתוח ותפעול של מיזמים חברתיים ומיזמים חברתיים-עסקיים. 

לפני מינויו למנכ"ל קרן רמון, שימש רן כשלוש שנים וחצי כראש תחום הפיתוח העסקי בחברת הייעוץ האסטרטגי ת.א.ר.א. במסגרת תפקידו ליווה רן שורה של גופים ציבוריים מובילים בישראל: רשויות מקומיות, מוסדות להשכלה גבוהה, בתי חולים ומלכ"רים.

בנוסף, כיהן כיו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת ת"א עד שנת 2011 וכחבר ועד מנהל בהתאחדות הסטודנטים הארצית. בין היתר, היה בין מקימי מרכז היזמות באוניברסיטת תל אביב ויזם את הקמת קרן מלגות הדיור של עיריית תל אביב. כמו כן, כיהן כיו"ר הדירקטוריון של "דיונון" והקים את החל"צ ״אקסטרא סטודנט״.

לבנה הוא בוגר אוניברסיטת החלל הבינלאומית, בוגר תואר ראשון בסוציולוגיה ובבספרות מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני במנהל עסקים במסלול אסטרטגיה גלובאלית מהמרכז הבנתחומי בהרצליה, וקורס מנהיגות של מכון Grubb  בלונדון. 

במקביל לעבודתו בקרן רמון, רן מרצה בנושאי טכנולוגיות חלל בפורומים שונים, מכהן כחבר ועד מנהל בשורה של ארגונים ושימש כאיש סגל בתכנית האקדמית – Global Consulting Practicum של המרכז הבינתחומי בהרצליה וביה"ס Wharton למינהל העסקים בארצות הברית.

עינבר שדה

מנהלת המטה בקרן רמון

עינבר עבדה כיועצת פרלמנטרית בכנסת ישראל, ניהלה קמפיינים בבחירות וכחלק מתפקידיה הייתה אמונה על הקשר עם המגזר השלישי בתחום משבר האקלים.

בוגרת שנת שירות של הסוכנות היהודית ושל תוכנית Diller, שירתה כקצינת הדרכה ביחידת מורן מספר שנים ובתפקידה האחרון שירתה כמ"פ טירונים. במסגרת תפקידים אלו עסקה גם בתחום החינוך וגם בבניית תוכניות הכשרה, ניהול צוותים ופיתוח.

בימים אלו מסיימת BA במדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב.

ראובן צמח

מנהל תכנית מועדון הטייסת

בעל תואר ראשון בתקשורת ומדע המדינה בהצטיינות ממכללת עמק יזרעאל, ושני תארים שניים: בתקשורת פוליטית ובפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב.

ראובן ייסד את תכנית 'מועדון הטייסת' לפני כתשע שנים כחלק מעבודת הדוקטורט שלו בפילוסופיה של החינוך. התכנית, שהוקמה בביה"ס גיורא יוספטל במגדל העמק עם מנהלת בית הספר וטייס קרב מטייסת 117, זכתה בפרס תכנית חינוכית פורצת דרך של משרד החינוך.

בחמשת השנים האחרונות מאז שראובן חבר לקרן רמון, התכנית התרחבה וראובן מנהל אותה. במסגרת תפקידו כמנהל התכנית ראובן מכשיר, ומלווה את המדריכים ברחבי הארץ ומפתח את התכנים הפדגוגים שמועברים. כמו כן, ראובן מדריך בבית ספר ארזים ברמת ישי במסגרת התכנית.

במקביל לעבודותו על 'מועדון הטייסת' ראובן נחשב למרצה מבוקש בנושאי מוטיבציה, הצלחה ובחירה אישית. בדצמבר 2015 משמש היום כחבר ועד מנהל במכללת יזרעאל.

הדר ורניק

מנהלת המשימה החינוכית של משימת 'רקיע' – הישראלי השני בחלל, איתן סטיבה.

בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת קהילת HORIZON – קהילת מחנכי ומובילי החלל של סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע והטכנולוגיה. בעבר ניהלה את תכנית המנהיגות 'אות רמון' בקרן רמון.

עורכת דין, בוגרת לימודי משפטים LL.B בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן. את ההתמחות המעשית ביצעה במחלקת הבג"צים במשרד המשפטים, וכן שימשה כמתרגלת במשפטים במרכז הבינתחומי-הרצליה.

הדר שירתה כקצינת חינוך מספר שנים ובתפקידה האחרון כקצינת חינוך של חטיבת גולני.

בעלת ניסיון רב בבניית תוכניות חינוך והקמת יוזמות חברתיות-חינוכיות. 

אמי צמח

רכזת תכנית מועדון הטייסת

רכזת תכנית הטייסת בקרן רמון. נשואה ואמא לשני בנים, גרה בצפון הארץ.

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ועבדה בעיקר בתחום ההייטק.

במסגרת תפקידה כרכזת תכנית הטייסת אחראית אמי על התיאום בין כל הגורמים המרכיבים את התכנית. כמו כן, באחריותה הפקת פעילויות השיא של התכנית כגון פעילות קיר טיפוס, יום טיסות ועוד. בנוסף, אחראית אמי על תחום משאבי האנוש והתחום הפיננסי של התכנית ונמצאת בקשר ישיר מול כלל בתי הספר והרשויות המקומיות השותפות לתכנית.

עדי סעדה

מנהלת קהילת HORIZON – קהילת מחנכי ומובילי החלל של סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע והטכנולוגיה.

בוגרת תואר BA במדעי המדינה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון וכן בוגרת MBA בתכנית הבינלאומית במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית של קרן מנדל, אוניברסיטת בן גוריון.

במהלך השנים האחרונות צברה ניסיון רב בעבודה במגזר השלישי במהלכם לקחה חלק בניהול דסק הכנסת במכון 'על משמר הכנסת' אשר עוסק בשיקוף וניטור של סוגיות הדת והמדינה בישראל.

עדי ניהלה בעבר קהילה של סטודנטים עולים חדשים תחת אגף המינהל לסטודנטים עולים במשרד העלייה והקליטה.

עדי התמחתה בלשכת חברת כנסת, בוגרת תוכנית מודל האו"ם ובעלת רקע במגוון תוכניות שילוב עולים חדשים בחברה הישראלית.

ליאור רון

מנהלת תכנית ספייסלאב

בוגרת MBA בתכנית הבינלאומית במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית של קרן מנדל, אוניברסיטת בן גוריון ותואר B.A בתקשורת מהמרכז הבינתחומי הרצליה, אשר במהלכו השלימה לימודי תעודת הוראה במסגרת תכנית ייחודית להסבת אקדמאים.

ליאור עבדה כמורה ומחנכת במערכת החינוך, כמנהלת תחום מעורבות חברתית במרכז צעירים כפר סבא וניהלה את תחום ישראל במסגרת שליחות של הסוכנות היהודית בפדרציה היהודית בדלאוור, ארה"ב.

בנוסף, ליאור התנדבה בעמותת "עמית לדרך", "פוש" ובין מקימי המכינה הקדם צבאית "מגדלור", בה היא פועלת גם כיום בצוות אסטרטגיה חינוכית ומנהלת מערך השיווק.

דנה צויגרך

מנהלת תכנית ספייסטארטאפס

לאחר שהייתה רכזת תוכנית ספייסלאב בקרן במשך שנתיים, הקימה דנה את תוכנית ספייסטארטאפס לבתי ספר יסודיים וכיום משמשת כמנהלת התוכנית. 

בעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית ת"א יפו ותואר שני M.A בניהול ויישוב סכסוכים מאוניברסיטת תל אביב.

במהלך השנים האחרונות צברה ניסיון רב בניהול ותפעול של פרויקטים מורכבים. בתפקידה האחרון, עבדה כמנהלת פרויקטים במכון למנהיגות איכותית ולפני כן עבדה כרכזת קשרי חוץ בלשכתו של הנשיא לשעבר שמעון פרס ז"ל. דנה היא בוגרת של תכנית מנהיגות פוליטית חברתית ולאורך השנים התנדבה במקומות שונים במגזר השלישי בישראל .

דניאל אוריין

 רכזת תכנית ספייסלאב
 
בוגרת תכנית MBA בתוכנית מנדל במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית מאוניברסיטת בן גוריון. ו- B.ed מסמינר הקיבוצים.
לאורך לימודיה כיהנה דניאל כראש מחלקת אדמיה וסגנית יושבת ראש באגודת הסטודנטים של סמינר הקיבוצים.
בנוסף הייתה ראש מחלקת מנהל ורווחה באגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב.
 
דניאל עבדה כגננת במערכת החינוך, כרכזת ואחראית על הגיוס באיזורי הדרום וירושלים בארגון חותם המקדם שיוויון הזדמנויות בחינוך.

מאיה שמיט

רכזת המשימה החינוכית, משימת 'רקיע' – הישראלי השני בחלל, איתן סטיבה.

בוגרת תואר B.A בפסיכולוגיה ותואר M.A בייעוץ ארגוני מהמרכז הבינתחומי הרצליה. 

במהלך לימודיה השתתפה מאיה בתכנית רבין למנהיגות הפועלת לפיתוח מנהיגות במגזר החברתי-ציבורי בישראל ולקחה חלק במרכז הלאומי המתמקד ביזמות וחדשנות בארגונים.

מאיה שירתה חמש שנים בחיל האוויר, במסגרת שירותה הייתה קצינת הדרכה וקצינת מבצעים. מאיה עבדה והתנדבה בשורה של ארגונים המפתחים פיתוח אישי, יצירתיות וחדשנות דוגמת עמותת אנוש, פנימיות שיקומיות ובתנועת הצופים. כמו כן, מאיה לומדת, מתרגלת ומנחה מיידפולנס במסגרות שונות. 

יפעת משלוף

רכזת תוכנית ספייסלאב

בוגרת תואר ראשון B.A בפסיכולוגיה ותקשורת וסטודנטית ל-MBA במנהל עסקים באוניברסיטת אריאל. 

במהלך השנים האחרונות יפעת צברה ניסיון רב בכתיבת תכנים פדגוגים, הנחיית קבוצות וליווי חינוכי. 
בתפקידה האחרון ריכזה תוכנית לימודי סייבר ארצית לנערות. יפעת ליוותה עשרות נערות ברחבי הארץ במטרה להגדיל את כמות הנשים בעולמות הטכנולוגיה. 
תמונה שלי לאתר

מעיין הוניג

רכזת המשימה החינוכית, משימת 'רקיע' – הישראלי השני בחלל, איתן סטיבה.

בוגרת BA בתקשורת, עם התמחות בתקשורת שיווקית מהמכללה האקדמית ספיר. סטודנטית לתואר MA בדיפלומטיה באוניברסיטת תל אביב.

בתפקידה האחרון כיהנה כסמנכ"לית תפעול וכספים בעמותת כ"ן – כוח נשים. הובילה עשרות פרויקטים, ניהלה את הפעילות הבינלאומית של הארגון מול האו"ם, וריכזה את קואליציית "מקומיות 2018" – קואליציה, הכללה 25 ארגוני נשים וארגוני חברה אזרחית, הפעלו יחד לקראת הבחירות המוניציפליות ב-2018 על מנת להגדיל את אחוז הנשים הנבחרות בבחירות. 

ניצן מורן

מנהל ספייסלאב חו"ל

מהנדס חשמל ו-MBA, בעל תעודת הוראה בחינוך טכנולוגי. 

ניצן פעיל בתחום החלל ובקרן רמון משנת 2017 במסגרת תכנית ספייסלאב וספייסטק. מוביל אזור הצפון של קהילת Horizon ומתנדב בעמותת SpaceIL במטרה לקדם את החינוך המדעי-טכנולוגי בישראל.

משרת במערך המילואים בתפקיד מג"ד.

מתגורר באזור הצפון, נשוי ואב לארבעה ילדים נפלאים.

WhatsApp Image 2021-02-10 at 13.38.32

מלודי קרומן

רכזת משימת 'רקיע' – הישראלי השני בחלל, איתן סטיבה.
רכזת קהילת SpaceTech.

בוגרת תואר ראשון כפול בהנדסה מכנית ומדעי כדוה"א בדגש על לימודי סביבה מאוניברסיטת תל אביב. בוגרת תוכנית הקיץ של אוניברסיטת החלל הבינלאומית. כיום סטודנטית לתואר שני במדעי האטמוספירה באוניברסיטת תל אביב.

מלודי עובדת בקרן רמון כבר מעל 4 שנים והדריכה כמנטורית בתוכניות ספייסלאב וספייססטארטאפס.

במהלך לימודיה הובילה את הצוות המכני של הננו-לוויין הראשון של אוניברסיטת תל אביב TAUSAT1, שימשה כעוזרת הוראה בקורס "ננו-לוויינים: בין חינוך למדעים למהפכת החלל" וכן הייתה נציגת הסטודנטים של תוכנית התואר הכפול.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן