יניב עזיז

יניב עזיז

אורט ע"ש אבין, רמת גן. יניב יו"ר מועצת התלמידים של מחוז תל אביב ומשמש כנציג במחוזית, השנה פעל יחד עם מועצת התלמידים והנוער של רמת גן לשיפור איכות החיים, דרך פרויקט שעיקרו סיורים ברחובות ומציאת ליקויים בנושא ניידות והצגתם לראש העיר. היה חלק מהקמת פרויקט בשיתוף עם עמותת "הפרפרים של עומר" להנצחת עומר שמש שנהרגה… Continue reading

More

עידן בועז

עידן בועז

תיכון גינסבורג האורן, יבנה. חבר במועצת התלמידים, ופעיל בנבחרת הדיבייט. עידן הוביל פרויקט הנצחה של נופלי ביה"ס, וכן מתנדב בפעילויות בית וחוץ ספריות במסגרת האנסמבל הקולי. פעיל בתכנית LEAD ובמסגרת זו יזם והוביל פרויקט שנקרא "שיח כבריח" המדגיש את חשיבות השיח ותרבות הדיון בקרב בני נוער ובנוי כחדר "בריחה". הדריך בתנועת הנוער העובד והלומד.

More

איתמר אליוביץ'

איתמר אליוביץ'

אורט, בנימינה. איתמר הינו יו"ר מועצת התלמידים, השתתף בפרויקט "הנבחרים". מדריך בתנועת הצופים, ויזם בשבט פרויקט בשם "הדרכת רחוב" לשילוב חניכים משוכנות ממעמד סוציו אקונומי נמוך. לוקח חלק בתכנית LEAD ובמסגרת זו יזם פרויקט שנקרא UP"משבר לצמיחה" פרויקט שנולד תוך התמודדותו של איתמר עם משבר אישי עמוק שהובילו להתעצמות אישית וצמיחה, כדי לחלוק את התנסותו… Continue reading

More

ניקול קרטון

ניקול קרטון

דרכא, קריית שמונה. מתנדבת ב"הפוך על הפוך"- מרכז של עמותת עלם המאפשר שיח "בגובה העיניים" של מתבגרים עם אנשי מקצוע ומתנדבים, וכן מפגשים חברתיים. בנוסף, לקחה חלק בפרויקט שגרירות צעירות- לחיזוק הדימוי העצמי של נערות בסיכון ויצירת מעגל תמיכה עבורן. מתנדבת בפרויקטים נקודתיים נוספים- צביעת גן, ניקיון בית כנסת, העברת סדנאות לילדים. במקביל עובדת בשתי… Continue reading

More

לורן ג'יריס

לורן ג'יריס

תיכון ליאו באק, חיפה. ערביה- נוצרייה- משיחית. לורן יו"ר מועצת תלמידים. הובילה פרויקטים ומאבקים שונים בביה"ס- שינוי נוהל מועדי ב' וועדת אמנה, שינוי צלצולים בבית הספר וכן פרויקטים שונים למען רווחת תלמידי ביה"ס. הובילה אירועי התרמה למען ילדים חולי סרטן, בין היתר גם בשיתוף ארגון משאלת לב. לורן גייסה מוצרי מזון וביגוד למען נפגעי השריפה… Continue reading

More

שקד צוקרמן

שקד צוקרמן

תיכון ברנקו וויס איתן, נען. שקד פעילה בתנועת הצופים, הדריכה קבוצה של חניכים בעלי צרכים מיוחדים ומשמשת כרשג"דית שכבת ז'. במקביל לפעילותה בצופים, לקחה חלק בהקמת תנועת בני המושבים במקום מגוריה, ומדריכה את שכבת ט'. פעילה במועצת התלמידים הבית ספרית, במסגרת זו יזמה פרויקט "פוקחים עיניים" לטובת עובדים בבית הספר ('האדם השקוף'). בנוסף, יזמה מגוון… Continue reading

More

עופרי בסון

עופרי בסון

הכפר הירוק, הוד השרון. פעילה בבית הספר לסטארטאפים הקיים בכפר הנוער. מנהלת קבוצה ואחראית על מחקר ופיתוח. בתפקיד זה עופרי מנהלת קשרים עם חוקרים מאוניברסיטאות בארץ ובחו"ל, עובדת בתחום הפסיכולוגי- קוגניטיבי של המוצר, ודרכים שבהם אפשר לשלב פסיכולוגיה ומדעי המחשב. במסגרת זו ייצגו את ישראל בתחרות בינלאומית בסין וזכו במקום הראשון (המוצר עוסק בהבנת מתמטיקה… Continue reading ...

More

גליה שטרן

גליה שטרן2

EMIS, פרדס חנה. משתתפת בתכנית מדעני העתיד, אודיסאה, באוניברסיטת תל אביב. התכנית מאפשרת לתלמידי חטיבת הביניים לקחת קורסים לתואר ראשון במתמטיקה ופיזיקה. מעורבת במועדון מתמטיקה למצטיינים (ומשתתפת בתחרויות בינלאומיות) וכן במועדון "מדע בפעולה". במקביל מעורבת בהובלת משימה בית ספרית בקידום השלום במזרח התיכון, הייתה חברת צוות מצומצם אשר הפיק פרויקט ירושלים בו קיימו סמינר בעיר… Continue reading ...

More

לירון טיומקין

לירון טיומקין

בית ספר תיכון הנדסאים, ראשון לציון. מכהן כיו"ר מועצת התלמידים, מארגן פעילויות התנדבות שכבתיות לקהילה, לקשישים (התנדבות בבית אבות) ולילדים אוטיסטים- איתם הדגימו לימודי רובוטיקה מלגו FLL ועסקו בפעילות ספורט. מתנדב במסגרת מועדון אייקידו בראשון לציון. נבחר לקבל במאי 2017 אות פעיל מצטיין. השתתף בתכנית לוויינים וחלל, פיתח וכתב חלק מהתוכנה המוטסת לשיגור "דוכיפת 2".

More

טל עבד

טל עבד

עתיד רזיאל, מושב ברקן. זכה למספר תעודות הצטיינות לימודיות, לומד במגמות פיזיקה ומדעי המחשב ובמסלול לתעודת בגרות טכנולוגית. רכז בתנועת נוער בית"ר וסגן יושב ראש במועצת הנוער בשומרון. לקח חלק בפעילות של כנסת צעירה בה קיימו שיח עם חברי כנסת, ולקח חלק במליאה צעירה של הכנסת.

More

אורי קנול

אורי קנול

ישיבה תיכונית בלבב שלם, ירוחם. מדריך בבני עקיבא, חבר בנבחרת הרובוטיקה היישובית ומדריך בתחום, הקבוצה שלו משתתפת בתחרות הרובוטיקה FRC והוא מונה לראש צוות התוכנה ובקרה בקבוצה. מתפקד גם כמדריך ויועץ לקבוצות הצעירות יותר ומעביר קורסי הכשרה לסטודנטים ומורים שרוצים לשמש מדריך במסגרת זו. משתתף בתכנית "מגשימים" לתלמידים מצטיינים, בה מרחיב את ידיעותיו בתוכנה, מחשבים… Continue reading

More

ברהן פלאקה

ברחן פלאקה

בית וגן דרכא, בת- ים. בת העדה האתיופית. ברחן מתנדבת במסגרת מעורבות קהילתית. במשך שנתיים, יזמה פעילות של חניכה אישית בה תלמידות מלמדות תלמידות ומסייעות למתקשות, ויוצרות קשר אנושי וחם. הקימה חוג לריקוד לקהילה בשכונה להעצמה נשית עבור ילדות שאין בעבורן יכולת לשלם. נבחרה למשלחת דרך הסוכנות היהודית. ברחן מוזמנת לפאנלים רבים ולהרצאות בקידום הקהילה… Continue reading

More

עידו גינזבורסקי

עידו גינזבורסקי

מקיף ד', אשדוד. תלמיד בכיתת מופת ונציג במועצת התלמידים. משתתף בפרויקט עתיד במרכז הרצוג ליהדות- ומשמש מגשר בין נוער חילוני לדתי. מייצג את ביה"ס בתחרויות ספורט והקים את נבחרת הכדורסל הבית ספרית. מוביל פרויקטים קהילתיים. מדריך מוביל במש"צים.

More

ליאור סוכרין

ליאור סוכרין

שחקים, נהריה. יו"ר מועצת הנוער העירונית, בה מוביל את פרויקט "זיכרון בסלון" ואת פרויקט "בגובה העיניים" (קירוב ללבות בין דתיים וחילוניים), והנגשת שפת הסימנים לבני נוער בעיר. פעיל במועצת התלמידים הבית ספרית בה הוביל יחד עם המועצה פאנל בחירות שכלל חברי כנסת ומועמדים לקראת בחירות 2015. השתתף בקורס "שגרירים צעירים"- במסגרת הקורס יצא למשלחת ייצוגית… Continue reading

More