שקד בוזגלו

שקד בוזגלו

תיכון מקיף, נשר. שקד הוא סגן יו"ר מועצת הנוער העירונית ומשמש כדובר מועצת התלמידים הבית ספרית ובמקביל, מוביל את קבוצת המנהיגות השכבתית. במסגרת מועצת הנוער העירונית יזם שקד פרויקט למעורבות בבחירות הן למועצת התלמידים והן לקראת הבחירות המוניציפאליות ובנה תהליך חינוכי ומספר פעילויות ע"מ לעודד מעורבות זו בקרב נערים. בנוסף, שקד פעיל בצופים ואחראי על… Continue reading ...

More

אלון פנצל

אלון פנצל

אורט, קריית ביאליק. אלון מנחה תכנית בערוץ 23, חינוכית, בשם "23 דקות אקטואליה" ומנחה בטלוויזיה הקהילתית בערוץ 98. ממקימי הארגון הבינלאומי "משחק סכום אפס" בשיתוף פעולה מלא עם אוניברסיטת הרווארד בארה"ב, מטרתו לפתח יכולות משא ומתן אצל בני נוער מסביב לעולם, מה שבעתיד הציפייה שיתפתח למשא ומתן יעיל יותר בין מדינות, בהתמקד בסכסוך הישראלי –… Continue reading

More

שחר בן דור

שחר בן דור

קריית החינוך בן גוריון, נס ציונה. תלמידה בכיתת נחשון. שחר חברה בארגון "זרעים של שלום", משתתפת בסמינרים של הארגון וביניהם סמינר מו"מ של מרצים מאוניברסיטת "הארוורד". בהמשך להשתתפותה במסגרת זו, הקימה תכנית המשך בביה"ס בניו יורק בו למדה אשר עוסקת בהסברה ישראלית וכיום מפקחת עליו באופן צמוד מישראל. שחר הובילה מספר פרויקטים במסגרת בית הספר… Continue reading

More

איתן אוסטר

איתן אוסטר

אמי"ת מודיעין בנים, מודיעין. איתן משתתף בתכנית "Ness" במשך שנתיים וחצי. מטרת התכנית היא קידום המנהיגים הטכנולוגיים הבאים ובסופה מגישים התלמידים עבודת גמר אקדמית. איתן מדריך בתנועת בני עקיבא ומדריך את תלמידי כיתה ט', השבט הבוגר. במסגרת תפקידו בתנועת הנוער, גייס ביחד עם חניכיו למעלה מ-11,000 ₪ לתרומה למען ילדה חולת סרטן. איתן בוגר קורס… Continue reading

More

לימאר זיאן

לימאר זיאן

בית הספר הדרוזי למדעים ומנהיגות דרכא, ירכא. לימאר משתתפת בתכנית "קו הזינוק" ובמסגרתה הקימה מיזם משלה שמטרתו להפחית את אחוזי מקרי האונס וההטרדות המיניות בחברה הישראלית באמצעות סדנאות ע"י מומחים ביניהם סדנאות קרב מגע בשיטת "אימפקט" העובדת הן על המקצועיות הפיזית והן על הנפש, כיום התכנית מתקיימת בשלושה בתי ספר. השתתפה בתחרות "שיח ושיג" בשפה… Continue reading ...

More

נועה כהן

נועה כהן

תיכון רבין, אילת. תלמידה מחוננת, התלמידה הצעירה ביותר בשכבה שכן קפצה כיתה. משתתפת בתכנית "אלפא" במכון ויצמן ולומדת יחד עם סטודנטים מן המניין וכותבת עבודות גמר ברמת 5 יח"ל בליווי פרופסורים. במסגרת התכנית נועה נמנית בין המדריכים המסייעים לתלמידים צעירים להשתלב בתכנית. משתתפת בתכנית "קדם עתידים" בהכשרת מייקרוסופט. בנוסף, משתתפת בתכנית המנהיגות הצעירה של "דילר"… Continue reading ...

More

תבור אטל

תבור אטל

דוד טוביהו, באר שבע. תבור מכהן כיו"ר מועצת התלמידים ובמסגרת תפקיד זה יזם פרויקטים שונים. תבור לוקח חלק בנוער הליכוד ורכז הנוער בעיר באר שבע. במסגרת פעילותו יוצאים לפעולות התנדבות, מקיימים חוגי בית יחד עם חברי כנסת מטעם הליכוד ומקדמים את חזון המפלגה. בנוסף, משתתף בתכניות מנהיגות שונות: יזמים צעירים שם כיהן כמנכ"ל, תכנית "קו… Continue reading

More

ערן אורבוך

לוגו אות רמון

רב תחומי עמל ב', פתח תקווה. יו"ר מועצת התלמידים ופעיל מרכזי במנהיגות השכבתית. ערן לומד במגמת הביוטכנולוגיה. ערן השתתף בפרויקט "תיכונים תאומים" במסגרתו אירח נוער מבולגריה ועסק בהסברה ישראלית והשתתף בסמינוער לנערים מסופיה שם קיים מפגשי הסברה בבית הספר. ערן מדריך את שכבת ח' בתנועת "המחנות העולים" כבר שנה שלישית. בנוסף, משתתף ומסייע בחוג דרמה,… Continue reading ...

More

מאי דהן

מאי דהן

תיכון גימנסיה דרכא, קריית מלאכי. מדריכה בצופים כשלוש שנים וכיום מדריכה את שכבת ז'. מאי היא ממובילי החברותא בבית הספר מזה שלוש שנים. במסגרת התכנית עוסקת בנושא יהדות חברתית ופועלת במסגרת כלל בית הספר. מאי פעילה בביה"ס ומדריכה בטיולים שנתיים של תלמידי חטיבת הביניים וחונכת לימודית את חבריה לשכבה. מאי לומדת 5 יח"ל פיזיקה, 10… Continue reading

More

אופיר קרופיק

אופיר קרופיק

תיכון המושבה, זכרון יעקב. אופיר משתתף בתכנית "שגרירים צעירים" במסגרתה זכה בתחרות נאומים כאשר נאם על "דור הגיקים". בנוסף, ייצג את ישראל במשלחת ביוון ובפלורידה שם יצר קשרים עם בני נוער מביה"ס בפארקלנד, שם התרחש הטבח. אופיר יצר קמפיין ברשתות החברתיות בעמוד youth for Israel בנושאים כמו רצח העם בסוריה, יום השואה הבינלאומי ויום הנוער… Continue reading

More

איתי מאיר

איתי מאיר

ברנקו-וייס איתן, כפר ביל"ו. ממקימי מועצת התלמידים הבית ספרית וייצג את ביה"ס במועצת התלמידים והנוער של המחוז ההתיישבותי. כחבר מועצת התלמידים, הוביל בביה"ס את פרויקט "האדם השקוף" שנועד להעלות את המודעות לאנשים "השקופים" בביה"ס ובחברה, פרויקט אשר התרחב לפריסה ארצית במחוז ההתיישבותי. בנוסף, השתתף בוועדת נוער וקהילה שפיתחה תכנית תמיכה בחקלאים בבתי ספר אזוריים בעזרת… Continue reading ...

More

נועה טגנייה

נועה טגנייה

אורט, קריית ביאליק. תלמידת כיתת נחשון ופעילה במועצת הנוער העירונית. נועה פעילה בתנועת הצופים ובמדריכה במסגרת צמי"ד חניכים בעלי צרכים מיוחדים -חניכים אוטיסטים וחניך עם תסמונת טורט והשנה מכהנת כמרכזת הצעירה בשבט. בנוסף, נועה מסייעת בשילוב תלמידי PDD בבית הספר והתנדבה בפרויקט "מחוברים" ועד היום מלווה ניצולת שואה. נועה נבחרה לכהן כשרת הקליטה במפגש שנערך… Continue reading ...

More

שי בן יהודה

שי בן יהודה

שש שנתי גוונים, פרדס חנה: שי תלמידת כיתת מופ"ת אזורית, פעילה במועצת התלמידים ומובילה פרויקטים בית ספריים ומשמשת כדוברת ביה"ס. שי משתתפת בפרויקט "שותפות 2000" של הסוכנות היהודית שמתרכזת בישראליות וביהדות. בנוסף, הייתה נציגה של הסוכנות היהודית בפלורידה והיוותה שגרירה במסגרת התכנית. שי השתתפה במשלחת שנקראת "תיקון עולם" שמטרתה לחבר נוער מחו"ל עם ילדים מהארץ… Continue reading ...

More

זינה מואסי

זינה אלמואסי

.על יסודי אלקאסמי, באקה אל גרבייה זינה שגרירה בארגון LEAD ובמסגרתו הקימה פרויקט לעידוד קריאה בקרב ילדים מהמגזר הערבי, גיבשה תכנית פדגוגית בהתאם והתכנית מתקיימת בבתי הספר בכפר. בנוסף, מדריכה בהתנדבות ב"מרכז קיאדאת" לפיתוח מנהיגות בכפר. זינה משתתפת בפרויקט YES המעניקה מלגות לתלמידי תיכון מוסלמיים ובמסגרתו התלמידים עוברים לגור בארה"ב במשך שנה אקדמית. במסגרת התכנית… Continue reading ...

More

שיר בויטום

שיר בויטום

בית ספר אומנויות, אשקלון. יו"ר מועצת התלמידים בבית הספר וכיהנה יו"ר מועצת הנוער בעיר. שיר יוזמת פרויקטים חברתיים רבים בבית הספר ומחוצה לו, ביניהם: התנדבות שנמשכת מספר שנים בבית הספר במסגרתה פעם בשבוע יוצאים נציגים מהכיתות השונות להתנדב בביה"ח בשיתוף עמותת "ושמחת". במסגרת ההתנדבות, תלמידי ביה"ס מבטאים את כישורי האומנות שלהם, המאפיינים את ביה"ס, בהתנדבות… Continue reading ...

More