צוות ההנהלה של קרן רמון

רן לבנה

מנכ"ל קרן רמון Continue reading

רן מכהן מנכ"ל קרן רמון מיוני 2015. עוסק ביזמות חברתית משנת 2008 ובעל  ניסיון רב בהקמה, פיתוח ותפעול של מיזמים חברתיים ומיזמים חברתיים-עסקיים.

לפני מינויו למנכ"ל קרן רמון, שימש רן כשלוש שנים וחצי כראש תחום הפיתוח העסקי בחברת הייעוץ האסטרטגי ת.א.ר.א. במסגרת תפקידו ליווה רן שורה של גופים ציבוריים מובילים בישראל: רשויות מקומיות, מוסדות להשכלה גבוהה, בתי חולים ומלכ"רים. 

בנוסף, כיהן כיו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת ת"א עד שנת 2011 וכחבר ועד מנהל בהתאחדות הסטודנטים הארצית. בין היתר, היה בין מקימי מרכז היזמות באוניברסיטת תל אביב ויזם את הקמת קרן מלגות הדיור של עיריית תל אביב. כמו כן, כיהן כיו"ר הדירקטוריון של "דיונון" והקים את החל"צ ״אקסטרא סטודנט״. 

בוגר תואר ראשון בסוציולוגיה ובבספרות מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני במנהל עסקים במסלול אסטרטגיה גלובאלית מהמרכז הבנתחומי בהרצליה, וקורס מנהיגות של מכון Grubb  בלונדון.

במקביל לעבודתו בקרן רמון, רן משמש כאיש סגל בתכנית האקדמית – Global Consulting Practicum של המרכז הבינתחומי בהרצליה וביה"ס Wharton למינהל העסקים בארצות הברית.

ראובן צמח

מנהל תכנית מועדון הטייסת Continue reading

בעל תואר ראשון בתקשורת ומדע המדינה בהצטיינות ממכללת עמק יזרעאל, ושני תארים שניים: בתקשורת פוליטית ובפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב.

ראובן ייסד את תכנית 'מועדון הטייסת' לפני כתשע שנים כחלק מעבודת הדוקטורט שלו בפילוסופיה של החינוך. התכנית, שהוקמה בביה"ס גיורא יוספטל במגדל העמק עם מנהלת בית הספר וטייס קרב מטייסת 117, זכתה בפרס תכנית חינוכית פורצת דרך של משרד החינוך.

בחמשת השנים האחרונות מאז שראובן חבר לקרן רמון, התכנית התרחבה וראובן מנהל אותה. במסגרת תפקידו כמנהל התכנית ראובן מכשיר, ומלווה את המדריכים ברחבי הארץ ומפתח את התכנים הפדגוגים שמועברים. כמו כן, ראובן מדריך בבית ספר ארזים ברמת ישי במסגרת התכנית.

במקביל לעבודותו על 'מועדון הטייסת' ראובן נחשב למרצה מבוקש בנושאי מוטיבציה, הצלחה ובחירה אישית. בדצמבר 2015 משמש היום כחבר ועד מנהל במכללת יזרעאל.

מאיה גולן

מנהלת תחום החלל Continue reading

מאיה הצטרפה לקרן רמון לאחר שעבדה במשך מספר שנים בתחום החינוך במגזר השלישי.

בעלת תואר BA במדעי המדינה וחינוך מאוניברסיטת בן גוריון וכן בוגרת MBA  בתכנית הבינלאומית במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית של קרן מנדל, אוניברסיטת בן גוריון.

בנוסף, מאיה בוגרת סמינר המגזר השלישי של אוניברסיטת הסורבון בפריז.

לאורך השנים צברה ניסיון רב בעבודה במגזר השלישי במהלכם לקחה חלק בהובלת פרויקט התיכון הווירטואלי של מט"ח, ריכזה פרויקט לנוער בסיכון בעיר באר שבע במסגרת עמותת פר"ח במשך 3 שנים, עבדה והתנדבה בעמותת SUNRISE  המוקדשת לילדים חולי סרטן ואחיהם וכן טסה לארצות הברית כשליחה של הסוכנות במחנות קיץ. כמו כן, מאיה בוגרת תכנית STANDWITHUS במסגרתה נבחרה לקחת חלק בתכנית הכשרה ייחודית להסברה ודיפלומטיה.

אמי צמח

רכזת תכנית מועדון הטייסת Continue reading

רכזת תכנית הטייסת בקרן רמון. נשואה ואמא לשני בנים, גרה בצפון הארץ.

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ועבדה בעיקר בתחום ההייטק.

במסגרת תפקידה כרכזת תכנית הטייסת אחראית אמי על התיאום בין כל הגורמים המרכיבים את התכנית. כמו כן, באחריותה הפקת פעילויות השיא של התכנית כגון פעילות קיר טיפוס, יום טיסות ועוד. בנוסף, אחראית אמי על תחום משאבי האנוש והתחום הפיננסי של התכנית ונמצאת בקשר ישיר מול כלל בתי הספר והרשויות המקומיות השותפות לתכנית.

עדי קיי

רכזת תוכנית ספייסלאב Continue reading

בעלת תואר B.A בלימודי אפריקה ולימודי רב תחומי (מדינת ישראל ותקשורת), אוניברסיטת בן גוריון.

בשנים האחרונות הקימה מרכז לתלמידי על יסודי במסגרת "חינוך לפסגות" בבאר שבע. כמו כן, עבדה כרכזת בתכנית "נחשון" של מטח; חונכות וירטואלית כהכנה למבחני בגרות בתחומים ראליים. בוגרת מכינה קדם צבאית ״מיצר״. לאורך השנים התנדבה במסגרות שונות במגזר השלישי בארץ ובחול.

עודד קרן

רכז תוכנית ספייסלאב Continue reading

עודד הצטרף לצוות קרן רמון לאחר מספר שנים של עבודה במסגרות חינוכיות שונות.
לאחר שירותו הצבאי כלוחם ביחידת צנחנים, עבד מספר שנים בתחום הבטחוני בארץ ובעולם. עם חזרתו ארצה החליט להתמקד בתחום הקרוב לליבו- תחום החינוך ובחר להתמחות בחינוך מיוחד.
עודד הוא בעל תואר B.A בחינוך מיוחד ולקויות למידה ממכללת "תל-חי".

בשנתיים האחרונות עבד כמחנך ביחידה ל"קידום נוער בסיכון" במועצה האזורית גליל עליון, והיה המנהל של תכנית "שומרי הנחל" היוצרת זיקה בין נערים לטבע תוך חיזוק הקשר עם מבוגר משמעותי. לאורך השנים התנדב במסגרות חינוכיות ביניהן חוות סוסים טיפולית במרכז הארץ.

נעה גנדלמן

מנהלת תוכנית אות רמון Continue reading

נעה החלה את דרכה כמדריכת נוער בתנועת "המכבי הצעיר". לאחר מכן המשיכה דרכה בתחום זה במסגרת הצבאית החל מתפקיד מש"קית ההסברה וכלה כקצינת חינוך בחטיבה 7. במסגרת התפקיד בנתה תכניות חינוך והובילה אירועים חטיבתיים וימי עיון בתחומי תוכן שונים.

נעה לומדת תואר ראשון B.A במשפטים באוניברסיטת בר אילן. חברה בכתב העת "תרבות-דמוקרטית" ובמסגרתו קוראת מאמרים אקדמאיים ומעבירה ביקורת מהותית-תכנית ומשפטית עליהם. בנוסף, מתנדבת בארגון עומק העוסק בליווי תהליכי משפט-חברתי-חקיקתי.