תפריט

צוות ההנהלה של קרן רמון

רן לבנה

מנכ"ל קרן רמון

רן מכהן מנכ"ל קרן רמון מיוני 2015. עוסק ביזמות חברתית משנת 2008 ובעל  ניסיון רב בהקמה, פיתוח ותפעול של מיזמים חברתיים ומיזמים חברתיים-עסקיים.

לפני מינויו למנכ"ל קרן רמון, שימש רן כשלוש שנים וחצי כראש תחום הפיתוח העסקי בחברת הייעוץ האסטרטגי ת.א.ר.א. במסגרת תפקידו ליווה רן שורה של גופים ציבוריים מובילים בישראל: רשויות מקומיות, מוסדות להשכלה גבוהה, בתי חולים ומלכ"רים.

בנוסף, כיהן כיו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת ת"א עד שנת 2011 וכחבר ועד מנהל בהתאחדות הסטודנטים הארצית. בין היתר, היה בין מקימי מרכז היזמות באוניברסיטת תל אביב ויזם את הקמת קרן מלגות הדיור של עיריית תל אביב. כמו כן, כיהן כיו"ר הדירקטוריון של "דיונון" והקים את החל"צ ״אקסטרא סטודנט״.

בוגר תואר ראשון בסוציולוגיה ובבספרות מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני במנהל עסקים במסלול אסטרטגיה גלובאלית מהמרכז הבנתחומי בהרצליה, וקורס מנהיגות של מכון Grubb  בלונדון.

במקביל לעבודתו בקרן רמון, רן משמש כאיש סגל בתכנית האקדמית – Global Consulting Practicum של המרכז הבינתחומי בהרצליה וביה"ס Wharton למינהל העסקים בארצות הברית.

עדי קיי

מנהלת פיתוח

בעלת תואר B.A בלימודי אפריקה ולימודי רב תחומי (מדינת ישראל ותקשורת), אוניברסיטת בן גוריון.

בשנים האחרונות הקימה מרכז לתלמידי על יסודי במסגרת "חינוך לפסגות" בבאר שבע. כמו כן, עבדה כרכזת בתכנית "נחשון" של מטח; חונכות וירטואלית כהכנה למבחני בגרות בתחומים ראליים. בוגרת מכינה קדם צבאית ״מיצר״. לאורך השנים התנדבה במסגרות שונות במגזר השלישי בארץ ובחול.

ראובן צמח

מנהל תכנית מועדון הטייסת

בעל תואר ראשון בתקשורת ומדע המדינה בהצטיינות ממכללת עמק יזרעאל, ושני תארים שניים: בתקשורת פוליטית ובפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב.

ראובן ייסד את תכנית 'מועדון הטייסת' לפני כתשע שנים כחלק מעבודת הדוקטורט שלו בפילוסופיה של החינוך. התכנית, שהוקמה בביה"ס גיורא יוספטל במגדל העמק עם מנהלת בית הספר וטייס קרב מטייסת 117, זכתה בפרס תכנית חינוכית פורצת דרך של משרד החינוך.

בחמשת השנים האחרונות מאז שראובן חבר לקרן רמון, התכנית התרחבה וראובן מנהל אותה. במסגרת תפקידו כמנהל התכנית ראובן מכשיר, ומלווה את המדריכים ברחבי הארץ ומפתח את התכנים הפדגוגים שמועברים. כמו כן, ראובן מדריך בבית ספר ארזים ברמת ישי במסגרת התכנית.

במקביל לעבודותו על 'מועדון הטייסת' ראובן נחשב למרצה מבוקש בנושאי מוטיבציה, הצלחה ובחירה אישית. בדצמבר 2015 משמש היום כחבר ועד מנהל במכללת יזרעאל.

מאיה גולן

מנהלת תחום החלל

מאיה הצטרפה לקרן רמון לאחר שעבדה במשך מספר שנים בתחום החינוך במגזר השלישי.

בעלת תואר BA במדעי המדינה וחינוך מאוניברסיטת בן גוריון וכן בוגרת MBA  בתכנית הבינלאומית במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית של קרן מנדל, אוניברסיטת בן גוריון.

בנוסף, מאיה בוגרת סמינר המגזר השלישי של אוניברסיטת הסורבון בפריז.

לאורך השנים צברה ניסיון רב בעבודה במגזר השלישי במהלכם לקחה חלק בהובלת פרויקט התיכון הווירטואלי של מט"ח, ריכזה פרויקט לנוער בסיכון בעיר באר שבע במסגרת עמותת פר"ח במשך 3 שנים, עבדה והתנדבה בעמותת SUNRISE  המוקדשת לילדים חולי סרטן ואחיהם וכן טסה לארצות הברית כשליחה של הסוכנות במחנות קיץ. כמו כן, מאיה בוגרת תכנית STANDWITHUS במסגרתה נבחרה לקחת חלק בתכנית הכשרה ייחודית להסברה ודיפלומטיה.

אמי צמח

רכזת תכנית מועדון הטייסת

רכזת תכנית הטייסת בקרן רמון. נשואה ואמא לשני בנים, גרה בצפון הארץ.

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ועבדה בעיקר בתחום ההייטק.

במסגרת תפקידה כרכזת תכנית הטייסת אחראית אמי על התיאום בין כל הגורמים המרכיבים את התכנית. כמו כן, באחריותה הפקת פעילויות השיא של התכנית כגון פעילות קיר טיפוס, יום טיסות ועוד. בנוסף, אחראית אמי על תחום משאבי האנוש והתחום הפיננסי של התכנית ונמצאת בקשר ישיר מול כלל בתי הספר והרשויות המקומיות השותפות לתכנית.

ליאור רון

מנהלת תכנית ספייסלאב

בוגרת MBA בתכנית הבינלאומית במנהל עסקים בהתמחות במנהיגות חברתית של קרן מנדל, אוניברסיטת בן גוריון ותואר B.A בתקשורת מהמרכז הבינתחומי הרצליה, אשר במהלכו השלימה לימודי תעודת הוראה במסגרת תכנית ייחודית להסבת אקדמאים.

ליאור עבדה כמורה ומחנכת במערכת החינוך, כמנהלת תחום מעורבות חברתית במרכז צעירים כפר סבא וניהלה את תחום ישראל במסגרת שליחות של הסוכנות היהודית בפדרציה היהודית בדלאוור, ארה"ב.

בנוסף, ליאור התנדבה בעמותת "עמית לדרך", "פוש" ובין מקימי המכינה הקדם צבאית "מגדלור", בה היא פועלת גם כיום בצוות אסטרטגיה חינוכית ומנהלת מערך השיווק.

נעה גנדלמן

מנהלת תוכנית אות רמון

נעה החלה את דרכה כמדריכת נוער בתנועת "המכבי הצעיר". לאחר מכן המשיכה דרכה בתחום זה במסגרת הצבאית החל מתפקיד מש"קית ההסברה וכלה כקצינת חינוך בחטיבה 7. במסגרת התפקיד בנתה תכניות חינוך והובילה אירועים חטיבתיים וימי עיון בתחומי תוכן שונים.

נעה לומדת תואר ראשון B.A במשפטים באוניברסיטת בר אילן. חברה בכתב העת "תרבות-דמוקרטית" ובמסגרתו קוראת מאמרים אקדמאיים ומעבירה ביקורת מהותית-תכנית ומשפטית עליהם. בנוסף, מתנדבת בארגון עומק העוסק בליווי תהליכי משפט-חברתי-חקיקתי.

דנה צויגרך

רכזת תכנית ספייסלאב

בעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית ת"א יפו ותואר שני M.A בניהול ויישוב סכסוכים מאוניברסיטת תל אביב.

במהלך השנים האחרונות צברה ניסיון רב בניהול ותפעול של פרויקטים מורכבים. בתפקידה האחרון, עבדה כמנהלת פרויקטים במכון למנהיגות איכותית ולפני כן עבדה כרכזת קשרי חוץ בלשכתו של הנשיא לשעבר שמעון פרס ז"ל. דנה היא בוגרת של תכנית מנהיגות פוליטית חברתית ולאורך השנים התנדבה במקומות שונים במגזר השלישי בישראל .

ניר זפרני

רכז תכנית ספייסלאב

בוגר תואר B.Sc. בבביולוגיה ובפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. הנחה קבוצה בארגון "שגרירי רוטשילד קיסריה" אשר מטרתה לפתח את דור העתיד להצטיינות אקדמית ויזמות חברתית, ציבורית ועסקית בישראל. כיום, חלק מהוועד המנהל של ארגון הבוגרים. בנוסף היה שותף בפרויקט iGEM""- מחקר מדעי בתחום הביולוגיה הסינתטית במסגרתה היה חלק מקבוצת מחקר שהתמקדה בנושא של פירוק פלסטיק, שהשתתפה בתחרות בינלאומית ב-MIT בבוסטון.

התנדב עם ניצול שואה במסגרת "הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל" והתנדב בעמותת "ארץ עיר" בדרום הארץ בה היה אחראי על אירועי קהילה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן